Factchecking "Hoe gevaarlijk is de aanwezigheid van polio in enkele Europese landen?"

Donnerstag, 6. März 2025 19:30-22:30, De Barrier, Grote Baan 9, 3530 Houthalen
Webseite: http://debarrier.be

Polio (kinderverlamming)

Recent verschenen er in enkele Vlaamse media artikels over de aanwezigheid van polio in enkele Europese landen.  Moeten we ons inderdaad zorgen maken? Tijdens deze uiteenzetting overloopt oud-polio-onderzoeker Bert Thys kort de inhoud van de verschenen artikels en staat hij even stil bij enkele belangrijke feiten.

📅 Datum: Donderdag 6 maart 2025
⏰ Tijdstip: 19:30 (Aan tafel om 20:00)
📍 Locatie: De Barrier, Grote Baan, Houthalen
🤝 Partners en vrienden: Welkom
💶 Kostprijs: €53 (aperitief, twee gangenmenu incl. dranken)     

Polio uitroeien is en blijft een prioritaire doelstelling van Polio.  De WHO is één van de belangrijke 5 partners daarbij.  De recente beslissing van President Trump, om de USA terug te trekken uit de WHO, verandert niets aan de visie van Rotary International. 

Polio komt al sinds tientallen jaren niet meer voor in ons land, maar dreigt nu opnieuw een risico te worden door de aanwezigheid van het virus in enkele Europese landen. Daarom stuurde de Vlaamse Overheid een waarschuwing naar zorgverleners van ons land: "Tot dusver werd het virus niet gedetecteerd in België, maar er bestaat een risico voor verspreiding vanuit andere landen."  Aanleiding is het feit dat polio is aangetroffen in het rioolwater in Polen, Spanje, Finland en Duitsland.


Ihre Anmeldung

Hauptteilnehmer

Anmeldung


Anmeldung bis: Montag, 3. März 2025 um 22:00

Maximale Anzahl Teilnehmer: 50

Hier inschrijven. U kan eventuele allergieën aangeven bij de inschrijving.

U logt best eerst aan, dan moet u uw naam niet intikken.  Vergeet niet te bevestigen.  



Mitglieder: Bitte loggen Sie sich ein bevor Sie sich anmelden.
Login vor der Anmeldung   

Hauptteilnehmer

Ihre Anmeldung

Hauptteilnehmer